Konya Bal Diyarı Kreş ve Gündüz Bakım Evi Hakkında

Hakkimizda

KONYA BAL DİYARI KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ eğitim kurumu  okul öncesi eğitiminin önemini bilen eğitim ve yönetim kadrosu ile çocukların  aile ortamı sıcaklığında, sağlıklı ve hijyen  koşullarda  eğitim almasını sağlayacak topluma faydalı bireyler yetiştirmenin ilk adımını sağlamak amacıyla kurulmuş bir kurumdur.

Günümüzdeki aile sistemi ,

Sosyal değişimlerin etkisi ile anne ve babanın çalıştığı çekirdek aile sisteminden oluşmaktadır.

Bu nedenle de çocukların önüne çıkan örnek alacağı modeller azaldı. Kentler ve modern apartmanlarda yaşayan çocuklarımız için oyun alanları ve kendini geliştirebileceği saha alanalarıda kısıtlanmış oldu.

Bizlerin bu devrede 2-6 yaş arasındaki çocuklarımıza evlerindeki sıcaklık ve güven duygusunu okulumuzda yaşamalarını ve herşeyden önemlisi mutlu bir şekilde okula gelip, gitmelerini sağlamaktır.

Kreş ve Anaokulları çocuklarımızın dört duvar arasında sadece yiyip, içip, oyun hamuru oynacağı yerler değildir. 

İlk kez ebeveynsiz , tek başına adımlamaya başladıkları bu yolda , onlara  örnek model olmaya hazır olan tecrübeli ve alanlarında uzman kadromuzla çocuklarımızı neşe dolu, sevgi dolu, iyilikle sarmalayarak ilk tecrübelerini bizimle yaşamalarını istiyoruz.

Hedefimiz :


Çocuğunuz gibi değil,

Çocuğumuz gibi sloganımızla,

Geleceğimizin temelini oluşturacak olan minik yavrularımızın ,

İlk eğitim hayatına başladıkları okul öncesi döneminde, fiziksel ,zihinsel ,sosyal ve duygusal gelişimlerini desteklerken milli ,manevi ve kültürel değerlerimize bağlılıklarının gelişmesine yardımcı olarak , vatan ,millet, bayrak sevgisini kazandırmayı amaçlarken onları geleceğe en iyi biçimde hazırlamaktır.


Konya Bal Diyarı Kreş ve Gündüz Bakım evi ailesi olarak bizler ,

sizin bugüne kadar titizlikle büyük emeklerle büyüttüğünüz minicik yavrularınızı , en hassas ve önemli dönemlerinde gelecekte toplumumuzu yönlendirecek bireyler olma yolunda , ilk eğitimlerini kurumumuzda en iyi şekilde vermeyi amaçlıyoruz.


Kreş Hakkında Detaylı Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz